Sepetim


Sıkça Sorulan Sorular

Beğendiğiniz ürüne tıklayın. Ürün sayfasında varsa seçeneklerden (renk, ilave vb.) birini ve miktarı seçin. "Sepete Ekle" butonuna basarak alışveriş sepetinize ekleyin. Ödeme aşamasına geçmek için ödeme sayfasına gidin. Burada varsa kupon kodu, hediye kuponu, hediye çeki kodunu girerek indirim sağlayın. Adres, kargo ve diğer seçeneklerin doğru olduğunu kontrol edin. Ödeme yönteminize karar verin ve siparişinizi onaylayın.

Fiziksel mağazamız bulunmamaktadır.
Evet, üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Online alışverişin güvenli adresi BC HOME'da tüm alışverişler yüksek güvenlik standartları ile yapılmaktadır. Ödeme aşamasında, dünyanın önde gelen ve en yüksek güvenlik prosedürlerini uygulayan PayU ödeme kuruluşu sayesinde ödemelerinizi tüm kredi kartlarını kullanarak ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmez ve bu bilgiler sistemimizde tutulmaz.

BC HOME, Thawte Inc. SSL Sertifikası kullanmaktadır. Bu sertifika dünya standartlarında, yüksek seviyede güvenli alışverişe olanak sağlar. Bu sayede üyelik bilgileri, sipariş takibi ve ödeme sayfalarında yapılan tüm işlemler 256 Bit'e kadar çok güçlü şifreleme yöntemeleri kullanılarak yapılır.

BC HOME gibi Thawte Inc. logosuna sahip tüm siteler her gün temel güvenlik testi denetiminden geçer ve tüm site içeriği ve ödeme sayfaları Thawte Inc. tarafından kontrol edilir.
Dünyanın saygın güvenlik firmalarından Thawte Inc.'in bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir. SSL sertifika firma bilgisi için www.thawte.com adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı veya para kart kullanarak yaptığınız alışverişlerde kart numarası, kart geçerlilik tarihi, kart güvenlik numarası gibi size özel bilgiler hiç bir şekilde sistemimizde ve/veya ödeme yapılan kuruluşunda saklanmaz ve tutulmaz.

Evet, kredi kartınız ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Kapıda ödeme yöntemi ile alışveriş yöntemi kullanılmamaktadır.
Siparişinizi üye girişi yaparak veya sipariş e-postasındaki bağlantıya tıklayarak "Hesabım" sayfasından takip edebilirsiniz.
0850 302 5 502 Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya destek@bchome.com.tr adresine e-posta göndererek siparişinizde değişiklik yapabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya destek@bchome.com.tr adresine e-posta göndererek siparişinizi iptal edebilirsiniz.
Yurtiçi 3 iş günü.
Üye girişi yaptığınızda Siparişlerim kısmından ilgili siparişteki iade butonuna basarak ve kısa iade formunu doldurarak iade işlemini başlatabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri'nin yönlendirmesi ile iade ürünü kargo ile gönderebilirsiniz.

İadenizi anlaşmalı kargo firması ile ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Kargo ücreti iade ödemesinden düşülebilir. Bu konuda detaylı bilgi için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

30 gün içerisinde iade talebi açabilirsiniz. İade şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı buradan inceleyebilirsiniz.