Your Cart

Safe Shopping

Güvenli alışveriş nasıl sağlanır? 

Online alışverişin güvenli adresi BC HOME'da tüm alışverişler yüksek güvenlik standartları ile yapılmaktadır.
Ödeme aşamasında, dünyada önde gelen ve en yüksek güvenlik prosedürlerini uygulayan PayU ödeme sistemi ile ödemelerinizi tüm kredi ve banka kartlarını kullanarak ve güvenli bir şekilde yaparsınız. Kredi kartı / banka kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmez ve bu bilgiler sistemimizde tutulmaz.

SSL Güvenlik Sertifikası
BC HOME, Thawte Inc. SSL Sertifikası kullanmaktadır. Bu sertifika dünya standartlarında, yüksek seviyede güvenli alışverişe olanak sağlar. Bu sayede üyelik bilgileri, sipariş takibi ve ödeme sayfalarında yapılan tüm işlemler 256 Bit'e kadar çok güçlü şifreleme yöntemeleri kullanılarak yapılır.

Thawte Server CA
BC HOME gibi Thawte Inc. logosuna sahip tüm siteler her gün temel güvenlik testi denetiminden geçer ve tüm site içeriği ve ödeme sayfaları Thawte Inc. tarafından kontrol edilir.
Dünyanın saygın güvenlik firmalarından Thawte Inc.'in bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir. SSL sertifika firma bilgisi için www.thawte.com adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgileri
Kredi kartı veya para kart kullanarak yaptığınız alışverişlerde kart numarası, kart geçerlilik tarihi, kart güvenlik numarası gibi size özel bilgiler hiç bir şekilde sistemimizde ve/veya ödeme yapılan kuruluşda saklanmaz ve tutulmaz. Bu yüzden her alışverişinizde bu bilgileri girmeniz gerekir.