Sepetim

Kullanım Koşulları


Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.


BC HOME bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.


1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları
www.bchome.com.tr sitesinin tüm hakları 
BC HOME'e aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, vs. ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal  kanunlar ve sözleşmeler ile korunmaktadır.

Kullanıcı web site dahilinde bulunan ürünleri, bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel imgeleri, dosyaları, web sitesi, yazılım kodlarını, html kodu, diğer kodlar vb. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, çevrimiçi ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse başka yollarla BC HOME ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;

Sitenin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2019, BC HOME, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz.


Sitede yer alan ifadeler içerisindeki uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
BC HOME'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.


3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Link'lere) Dair
www.bchome.com.tr web sitesinde doğrudan veya dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek, ürün satışı ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.bchome.com.tr 'nin doğrudan kontrolü olmadığı için linklerin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilir olduğundan sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.


4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.bchome.com.tr web sitesinde kullanıcıların dolduracakları talep ve sipariş formlarının bulunduğu bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün veya hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.


5. Hak ve Sorumluluklar
www.bchome.com.tr sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, bchome.com.tr ve sahibi 
BC HOME site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir sipariş, satış veya bilgi hatasından dolayı www.bchome.com.tr sitesi ve sahibi BC HOME'a sorumluluk yüklenemez.


www.bchome.com.tr sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma BC HOME'a aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Çerez politikamızı buradan inceleyebilirsiniz.