İlkbahar - Kargo Bedava

"Merhaba İlkbahar- Kargo Bedava" kampanyası dahilinde BC HOME® marka ürünler için 150 TL ve üzeri tutarda ve tek seferde yapılan alışverişlerde  kargo ücreti alınmayacaktır. Gönderim ve İade Şartları için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  • Seri sonu, outlet, yemek setleri, kahvaltı setleri, halı, aksesuar, elektronik, ev düzenleme, aydınlatma, banyo ürünleri, mobilya ve diğer kategorilerdeki, BC HOME® markalı olmayan ürünler "Merhaba İlkbahar - Kargo Bedava" kampanyasına dahil değildir. Belirtilen kategorilerdeki tüm BC HOME ürünleri kampanya dahilindedir. Sepette seri sonu, outlet, yemek setleri, kahvaltı setleri, halı, aksesuar, elektronik, ev düzenleme, aydınlatma, banyo ürünleri, mobilya ve BC HOME® haricinde diğer marka ve ürün kategorilerinden bir veya bir kaçı varsa tüm sipariş kargo ücreti dahil edilerek hesaplanır.
  • "Kapıda Nakit" ve "Kapıda Kredi Kartı" ödeme seçeneği kargo firması ödeme hizmeti olup gönderim/kargolama bedelinden ayrı olarak ücretlendirilir. Havale ve kredi kartı ile ödeme hizmeti ücretsizdir.
  • İade, sipariş iptali ve değişim şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.​
    • Kampaya dahilinde sipariş edilenden ve/veya fotoğraf ve ürün detaylarında belirtilen özelliklerden (renk, boyut, hacim vb.) farklı gönderilen veya hatalı/kusurlu ürün değişimlerinde kargo ücreti firmamıza aittir. Bu tanıma uymayan iadelerde, siparişe ait ürünlerin tamamı iade edildiğinde kargo ücreti iade bedelinden düşülerek ödeme yapılır. Siparişten parça iadesi yapıldığında ise kalan toplam tutar 150 TL altında ise kargo bedeli düşülerek iade ödemesi yapılır, kalan toplam tutar 150 TL üzerinde ise sadece ürün iade bedeli ödemesi yapılır (kargo ücreti düşülmeden ödeme yapılır).
    • ​İade tutarı, iade edilen ürün ücretleri toplamını kapsar. "Kapıda Kredi Kartı" ve "Kapıda Nakit Ödeme" hizmet bedeli kargo firmasına ait olduğundan bu ve benzeri hizmet ücretleri iade ödemelerine dahil edilmez.
  • Ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • BC HOME® kampanya fiyatı, içeriği ve süresi ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Loading...